Witamy serdecznie w Hotelu Nadwiślanskim!

Niewielki butikowy hotel niedaleko Centrum Nauki Kopernik, z jednej strony z widokiem na Wisłę. Cicha spokojna okolica i wysoki standard wykończenia pokoi, plus wiele usług dodatkowych typu SPA, posiłki (hotel posiada własną restaurację z autorskim menu) i inne.

Każdy pokój wyposażony jest w sprzęt audio-video, posiada klimatyzację oraz dostęp do wi-fi. Dojazd samochodem czy komunikacją miejską to nie problem. Więcej szczegółów w zakładace dojazd, lub w korespondencji z recepcją.

Posiadamy kilkanaście pokoi różnej wielkości, wszystkie wykończone z uwagą i stylowo. Jest to świetna opcja tak dla turystów, rodzin z dziećmi, jak i podróżujących służbowo.

Nasz hotel do nowoczesny kompleks usługowo-noclegowy. Na terenie obiektu znajduje się ośrodek wellness, korty tenisowe, parking dla gości, restauracja przyhotelowa, posiadamy też kilka sal konferencyjnych, do których rezerwacji zapraszamy.

Pokoje wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt audio-video, w każdym z nich jest sejf, barek, najwyższej jakości armatura i stylowe umeblowanie, oraz rozłożyste, wygodne łóżka. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

Oferujemy też kilka apartamentów w budynku przynależnym do kompleksu (odległość ok. 150 m). Apartamenty rodzinne z aneksem kuchennym i łazienką, każdy z nich posiada też salon z jadalnią. Ta opcja będzie idealnym rozwiązaniem dla rodzin czy grup przyjaciół podróżujących do Warszawy.

Dojazd samochodem, rowerem, czy komunikacją miejską nie stanowi problemu.

W ramach usług świadczonych przez kompleks oferujemy też pakiety pobytowe, w których dodatkowe usługi można wykupić w atrakcyjnych cenach. Wiecej informacji w zakładace Pakiety. Zapraszamy!