Hotelgram Hotel Nadwiślany Zwycięzcą Poland Best of Mazovian!

Hotelgram Hotel Nadwiślany Zwycięzcą Poland Best of Mazovian!

Jesteśmy najlepsi w województwie! W konkursie "Best of Mazovian" w kategorii "Obiekty Noclegowe" nasz kompleks wygrał w cuglach! Zdobyliśmy łącznie 1200 głosów, a hotel, który zajął drugie miejsce zdobył ich jedynie 540!

Dziękujemy całej ekipie, która prze tyle lat przygotowywała kompleks do konkursu, oraz wszystkim firmom współpracującym, a przede wszystkim naszym miłym gościom, którzy na nas głosowali! Jesteście fantastyczni!

Krótka informacja dla tych z Państwa, którzy nie znają formuły konkursu, ani jego prestiżu: Do konkursu "Best of..." kwalifikowane są ośrodki noclegowe z danego regionu, które w ciągu ostatnich 5 lat działalności zdobyły uznanie klientów portalu TripAdvisor oraz specjalnej komisji nadzoru hotelarskiego. Zasady przyznawania miejsca w konkursie głównym są niezwykle restrykcyjne, i jedynie niewielka grupa obiektów może cieszyć się samym udziałem w konkursie, a co dopiero wygraniem jego regionalnej edycji!

Jesteśmy tym samym niezywkle dumni, a przed nami jeszcze konkurs krajowy, którego finał emitowany będzie na kanale HotelarzTV oraz na portalu hotelarz.pl, a także w zajawkach telewizji regionalnych. To wszystko już w październiku 2017. Trzymajcie kciuki i głosujcie na nas ponownie! Dziękujemy!

© Copyright 2022 | Wszystkie prawa zastrzeżone