Od
Do
Rezerwuj
pl

Rezerwacja

Rezerwacja

W cenę wliczony jest obfity bufet śniadaniowy w formie zimnego i ciepłego bufetu, parking przed hotelem, bezprzewodowy dostęp do internetu w całym budynku, bezpłatny dostęp do fitnessu, wypożyczalnia nordic walking stick (rezerwacja wymagana z wyprzedzeniem), 15% zniżka w hotelowej restauracji, Plac zabaw dla dzieci i plac zabaw dla najmniejszych, rowerowych, narciarskich i innych urządzeń sportowych.

Dodatkowe 10% zniżki na rezerwację bezpośrednią: wpisz kupon rabatowy "kupon" w pierwszym etapie rezerwacji, a otrzymasz automatycznie zniżkę, która zostanie potrącona z ceny zakwaterowania.

Pakiety pobytowe

 • SPA & Wellness
  SPA & Wellness

  od 800zł

 • Sport i Wysiłek Fizyczny
  Sport i Wysiłek Fizyczny

  od 400zł

Inne oferty specjalne

Wiadomości

 • Hotelgram Hotel Nadwiślany Zwycięzcą Poland Best of Mazovian!
  Hotelgram Hotel Nadwiślany Zwycięzcą Poland Best of Mazovian!

  Jesteśmy najlepsi w województwie! W konkursie "Best of Mazovian" w kategorii "Obiekty Noclegowe" nasz kompleks wygrał w cuglach! Zdobyliśmy łącznie 1200 głosów, a hotel, który zajął drugie miejsce zdobył ich jedynie 540!

 • Dołącz do nas na Facebooku
  Dołącz do nas na Facebooku

  Nasz profil na Facebooku jest już gotowy! Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia go i polubienia. Z profilu dowiesz się także nad czym obecnie pracujemy, w jakich wydarzeniach bierzemy udział i wiele innych.

 • Witryny internetowe dla hoteli
  Witryny internetowe dla hoteli

  Myślisz o zmianie strony swojego hotelu, pensjonatu, rezydencji, czy aparthotelu? Skontaktuj się z nami, mamy wieloletnie doświadczenie w budowie i wdrażaniu witryn hotelarskich. Chętnie pomożemy Ci zbudować profesjonalną, niezwykle responsywną i przejrzystą stronę, która wraz z silnikiem rezerwacyjnym Hotelgram zapewni natychmiastowy wzrost konwersji w Twoim obiekcie.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji o cookies..